Online Kasiinode Head Omadused

Online kasiinod on ühiskonnas käsitletud pigem halva asjana ning negatiivsete efektide poolest kui heana. Siiski on online kasiinodel olemas ka mõningaid häid omadusi. Järgnevas artiklis vaatame üle, millised need head omadused meie arvates on. Kui soovid kohe närve rahustama hakata, siis tasub pilk peale visata millised on eesti online kasiinod ning kus nendes mängida tasub.

Tehnoloogia ülikiire arenguga on nutitelefonid ning muud seadmed saamas aina suuremaks osaks meie elust. Üks tegevusvaldkond, mis eriti õide on puhkenud, on online hasartmänguturg. Seda nii noortemate inimeste, kes online mängudele väga halvasti ei vaata, ning ka vanemate seas, kes on maapealsete kasiindoega üles kasvanud.

Online mänge on ülipalju ning ka nende tüübid on ülimalt erinevad. Alustades puzzle mängudes lõpetades keeruliste rollimängudega ning espordiga.

Üks küsimus, mida aina enam küsitakse on see, et kuidas online kasiinod meie tervist mõjutavad ning kas sellel nähtusel võib inimesele ka head mõju olla. Erinevate allikatel väitel on nende küsimuste vastuseks  “jah”. Järgnevalt vaatame üle, millised need head omadused siis on.

Kaardimängud panevad aju tööle

Online kaardimängud määratakse tavaliselt meelelahutuse alla. Paljud hobimängud ei otsigi kaardimängudest enamat kui pelgalt meelelahutust, et pingelisest tööpäevast mõtted eemale saada. Vähem on, aga käsitletud fakti, et mängud nagu online pokker on suurepäraseks aju treenimise vahendiks. Mängija peab planeerima oma strateegiat ning meelde jätma teiste mängijate harjumusi ning panustamismustreid.

Slotimängud aitavad ajul puhata

Kui eelnevalt mainisime, et kaardimängud, kus peab palju mõtlema, aitavad sul oma aju treenida, siis slotimängud on nende vastandiks. Seal ei pea sa muud tegema kui ühte nuppu vajutama ning arvuti teeb sinu eest kõik ülejäänud ära. Just sellepärast on tegemist suurepärase mänguga, et oma ajul puhata lasta.

Psühholoog Mihály Csíkszentmihályi väidab, et tänu oma korduvale mustrile on ainult slotimängudel selline omadus, mis annab ajul võimaluse täielikult puhata ning muud mõtted unustada.

Muidugi on mängus ka ohufaktor, sest online kasiinodes pead slotte tavaliselt ikka omaenese rahaga mängima. Aga kui mängijal puudub kalduvus riskile või sõltuvusele, siis on online slotid auru välja laskmiseks suurepärane vhaend.

Online kasiino slotimängud, mis aitavad auru välja lasta

Järgnevalt reastame mõned slotikad, mis sobivad suurepäraselt pingelise päeva järel lõdvestumiseks.

Glow

Glow slotimäng viib meid maagilisse virmaliste maailma, kus on ülimalt rahustav muusika ning taustaefektid. See on suurepärane mäng pingete lõdvestamiseks. Mängu muusika ning sümbolid on ülimalt pehmed ning ei ärrita ei silma ega kõrva. Tundub nagu see mäng olekski just inimese rahustamiseks mõeldud. Nagu oleks spas, mitte online kasiinos.

Fairytale Legends: Red Riding Hood ja Fairytale Legends: Hansel and Gretel

Need kaks mängu viivad sind muinasjuttude radadele. Esimene taaselustab maailma ühe populaarseima muinasjutu “punamütsike” ning teine sümboliseerib “Hansu ja Gretekest”. Nagu ka Glow on tegemist väga sujuvate mängudega, millel puudub ülemäära lärmakas kärts ja mürts.

Mängu temaatika aitab meid tagasi maailma, milles üles kasvasime. Võluvasse muinasjuttude maailma ning koos oma muusikaga rahustab meid maha ka kõige närvilisema tööpäeva järel. Kui meie peaksime valima välja ühe slotika, et oma stressi maandada, siis mängiksime just ühte neist.

Loodetavasti meie artikkel aitas natukene valgustada online kasiinode maailma ning sega, et need asjandused ei olegi alati negatiivsed. Nendel niinimetatud “mängupõrgutel” võib olla ka positiivseid omadusi. Tähtis on meeles pidada, et online kasiino mänge ei tohi mitte kunagi mängida selleks, et raha teenida ning mängida tuleb vaid selle rahaga, millest oled valmis mureta loobuma. Ilusat keerutamist!