Mis teeb Starburstist läbi aegade parima slotimängu?

Starburst on juba praegu slotimaailmas tõelises legendistaatuses, kuid märgid näitavad, et mida aeg edasi seda aina ta seda staatust süvendab. Viskame pilgu peale mis teeb starburstist läbi aegade ühe kõige populaarsema slotimängu ning miks inimesed pea 10. aasta vanust mängu siiani armastavad.

Slotikal on  rullikut ning 10 väljamakseliini. Mitte midagi erilist ju? Väljamaksed on võrreldes mõne teise slotikaga samuti väiksed seega arusaadamatu on, miks see mäng nii populaarseks on saanud. Tõsi – peame tõdema, et väljamaksete tihedus on suurem enamikest ametikaaslastest.

Slotika taust on värvitud lillakakas ning meeutab pigem eesti öist taevast kui midagi muud. Ikoonid on samuti kirevad ning kujutavad endas erinevaid vääriskive, juveele ning rubbine. Sarnaseid, mida iga naine tahaks oma meestelt endale kingituseks saada. Kõik need kalliskivid on erineva kuju ning värviga, mis moodustavad omavahel tõelises kooskõlas oleva kombinatsiooni.

Kuna mängus pole just üleliia palju kujundeid, on see lihtne mängimaks ükskõik, mis tasemel slotisõbrale. Ei pea keerulisi funktsioone ning liine taga ajama. Kõik on tehtud siililegi selgeks.

Üks põhjus, miks Starburst nii populaarne on, võibki peituda tema lihtsuses. Samuti on mäng üsnagi hüpotiseeriv ning kaasaegsete slotikatega võrreldes ka vägagi rahustav ning omamoodi hüpnoosi tekitav.

Kus starbursti mängida saab?

Mängu saab provida enamikes eesti online kasiinodes. See ei puudu ei olybetist ega betsafest. Kõik eesti internetikasiinod, mis netent mänge pakuvad, omavad oma tootevalikus ka starbursti.

Soovid mängu näha ennem kui sellega tutvust teha? Pole probleemi. netent on avaldanud kõikehõlmava starbursti tutvustava video, kus selle kõik parimad omadused välja tulevad. Videot saad vaadatasiit:

Kas mina mängin Starbursti?

Jah, teen seda ikka. Siiski mitte väga tihti. Minu jaoks pakuvad põnevust natukene agressiivsemad slotikad nagu näiteks Planet of the Apes võid Bloodsuckers 2. Sellegipoolest ütlen, et kui sa enne seda slotimängu proovinud pole, siis tee seda kindlasti. See on tõesti üks parimatest slotiväljalasetest läbi aegade.

Väike nipp

Otsi mõnest kasiinost, kus sa veel mänginud pole, tervitusboonus. Siis saad starbursti proovida koos boonusega ja nii jätkub mängurõõmu kauemaks.