Millistes kasiinomängudes on suurimad Jackpotid?

Eesti inimesed jumaldavad lotomänge. Tõenäoliselt pole olemas täiskasvanut inimest, kes oma elus mitte kordagi lotot mänginud poleks. Kes, siis ei unistaks elumuutvast suurvõidust? Enamik inimesi pole, aga kursis sellega, et ka kasiinomängud võivad sarnaselt loto- omadele miljonäre teha ning seda ka ülimalt väikeste panuste juures.

Järgnevas artiklis viskamegi pilgu peale millised kasiinomängud, suurvõite välja jagavad ning kuidas neid mängida.

Kasiinomängud, mis jagavad välja jackpotte

Sellisteks mängudeks on online kasiinodes enamjaolt slotimängud. Täpsemalt kutsutakse neid progresseeruva jackpotiga slotikateks. See tähendab seda, et lisaks tavalistele võitudele, mida keerutamiste jooksul teenida võid, on võimalik seal ka suurvõidule pihta saada.

Näiteks võitis 2020. aasta alguses noor neiu Lõuna-Eestist lausa 3,68 miljoni Euro suuruse jackpoti. See on suurim võit, mille üks Eesti inimene üheski hasartmängus võitnud on. Kõige magusam oli asja juures see, et ta võitits selle kõigest 0,20 sendise panusega.

“Olin lihtsalt sõnatu. Pidin korduvalt ekraani kontrollima, et võidu õigsuses veenduda,”

ütles neiu ise oma suurvõidu kommentaariks.

Järgnevalt viskamegi kõige populaarseimatele slotimängudele, kus on võimalik võita ka jackpot, pilgu peale.

Hall of Gods

Just Hall of Gods on selleks kasiino mänguks, mis eelpool mainitud Lõuna-Eesti neiust sekundipealt miljonäri tegi. Hall of Gods on olnud läbi aegade üheks populaarseimaks mängud ning kuigi see pole võrreldes nimekirjas järgmistega nii suuri võite välja andnud, on tegemist igati arvestatava slotikaga. 3,68 miljonit Eurot pole ju ka miskisugune väikene võit.

Slotimäng ise loodi 2012. aastal mängutootja Netent poolt ning selle põhiliseks temaatikaks on viikingid ning nende jumalad ja mütoloogia. Mängus on võimalik võida nii väikese, keskmise kui maksimaalse suurusega jackpot ehk peavõit.

Hall of Gods boonusmängus õnnerattad puuduvad, vaid pead lõhkuma viikingite kilpe, mille alt leiad võidusumma. Võidu suuruseks saab olema number, mida kolmel juhul avad. Videot, Eesti noore daami jackpotist saab vaadata siit:

Mega Fortune

Kui Hall of Gods lasti Netenti poolt välja 2012. aastal, siis Mega Fortune slotikas tegutseb juba 2009. aastast peale. Ning on selle aja jooksul teinud mitmekümnetest inimestest miljonärid.

Mäng annab sulle võimaluse visata pilk peale luksuslikule elule, mis on täis rikkusi, jahisõite, limusiine, šampanijajoomist ning palju muud. Statistika Mega Fortune mängus välja läinud võitude kohta:

  • Kokku on peavõit väljavõetud 43-l korral
  • Minimaalne peavõidu summa on 500 000€
  • Suurim võit läbi aegade on 17,860,868 €, mis on lisatud ka Guinessi rekordite raamatusse
  • Keskmine jackpot on olnud ligikaudu 4 miljonit Eurot
  • Väiksem võidetud võid on olnud 657 000€
  • Keskmine periood, mis võitude vahel olnud on, on 10 nädala ning 3 päeva pikkune

Mega Moolah

Kui nimekirjas eelmised kaks slotimängu olid valmistatud mängutootja Netent`i poolt, siis viimane nimekirjas on Microgamingu väljalase. Ülesehituselt on see üpriski sarnane Mega Fortune slotikaga, kuid teemalt mitte.

Mäng ise on ajaline üpriski jalgu jäänud ning tema graafika pole suurim asi. Küll, aga mängitakse seda Eesti online kasiinodes siiani vägagi palju. Seda just tema suure jackpoti pärast. Mängu temaatika ise on üles ehitatud erinevate loomade ning Aafrika kõrbe ning savannidega seonduvale.

19 miljonit mega moolahis

Mega Moolah lõi 2018. aastal Mega Fortune slotika Guinessi rekordi üle ning andis välja lausa 19 miljoni Euro suuruse peavõidu. See on läbi aegade kõige suurimaks summaks, mida ühes online slotimängus teenitud on.

Tõenäoliselt tekkis sul nüüd ka endal suur isu slotikate tagumisega pihta hakata. Selleks vali endale siit sobiv online kasiino välja ja saadki koheselt pihta hakata.