Kuidas kasiinos võita – kas see on üldse võimalik?

Keskmine inimene arvab, et online kasiinosid ei saa omas mängus võita. Ent keskmisel inimesel pole reaalset kasiinos võitmise kogemust. Selles artiklis käsitletakse tõelist tõde, mis selgitab, kuidas kasiinos võita. Ma räägin miljoneid võitvatest tehnikatest, mis on pälvinud suurt tähelepanu meedias ning on jätkuvalt tõeliseks ohuks kaasaegsetele kasiinodele.

Missuguseid mänge on võimalik kasiinos võita?

Igat kasiinomängu on mingil hetkel võidetud ühel või teisel moel. Mõnede strateegiate puhul on asjasse segatud ebaseaduslik petmine, mis võib teid vangi saata. Teised tehnikad jällegi on täiesti legaalsed ka tänapäeval. Iga kasiino kulutab varanduse, et tulu kaitsta. Mitte ainult professionaalsete mängijate, vaid ka kokkumängude eest, millega on seotud ka nende oma töötajad. Turvakaamerad jälgivad oma töötajaid isegi rohkem kui mängijad.

Igal mängul on omad eelised ja puudused. Allolev info annab aimu, mis teile võib sobida.

Illegaalsed meetodid, kuidas kasiinos võita

Teadmine, kuidas kasiinos võita, ei ole nii keeruline kui võib esmapilgul tunduda. Mida rohkem uurida, seda tavalisem see näib. Ma ei soovita illegaalset petmist, sest kasiinodes võitmiseks on piisavalt seaduslikke strateegiaid. Toon mõned näited:

Kaardimängud

Paljud kaardimängud võimaldavad mängijal kaarte füüsiliselt puudutada. Vähimal juhul võite pääseda piisavalt lähedale, et teatud kaartidele nähtamatut tinti pritsida. Näiteks võite soovida märkida ässasid. Tähistatud kaartide nägemiseks võite kasutada spetsiaalseid seadmeid, näiteks prille. Keegi teine ei näe nähtamatut tinti peale teie, nii et lihtsalt kaardi selga vaadates teate, milline kaart on äss. See on väga ebaseaduslik, kuid siiski levinud petmismeetod. See on harilikum kasiinodes, kus pole kasutusel keerulist tehnoloogiat. Kaasaegsetel kasiinodel on võimekus tuvastada märgistatud kaarte, nii et nad näevad kõike, mida petturid näevad.

Selle tehnoloogia rakendamine on väga lihtne kui saate kaarte füüsiliselt puudutada. Paraku ei luba enamik moodsaid kasiinosid kaarte puudutada mängudes nagu blackjack ja pokker. Siiski on palju leidlikke viise, kuidas tint kaartidele saada. Tinti võiksite kasutada isegi joogi sees, võtke lonks ja aevastage see välja.

Ruletis petmine

Varem on mõned mängijad palli asendamiseks diileritega kokku põrganud. Uuel pallil on magnet ning seda saab kontrollida elektroonikaseadmetega. Seadmed ei pruugi panna palli konkreetsele numbrile maanduma. See võib aga panna palli välja hüppama taskust või piirkonnast, mis mängijat ei soosi. Kui seda oskuslikult teha, näeb palli käitumine loomulik välja. Seda tuleb teha vaid mõnel korral kõrgete panuste puhul ning meeskond võib kasiinost väljuda varandusega. Mul endal on olnud väga vähe juhtumeid, kus sellist tehnoloogiat on kasutatud.

Ruleti petmise levinum vorm hõlmab elektrooniliste ennustusseadmete kasutamist. Neid nimetatakse rulettarvutiteks ning need ennustavad rootori ja palli kiiruse põhjal võidunumbrit. See, kas need on ebaseaduslikud petmised või mitte, sõltub aga seadusandlusest, mille mõjualal neid kasutatakse. Mõnes jurisdiktsioonis on need väga ebaseaduslikud. Teistes jurisdiktsioonides on need täiesti seaduslikud, kuigi kasiinode reeglitega siiski keelatud. Rulettarvuti kasutamise tagajärjena võite saada kasiinokeelu, kuid politsei ei pea teile tingimata trahvi tegema.

Teine meetod ruleti petmiseks on ratta gaffing. See on ruletiratta manipuleerimine, et tekitada füüsikalist ebatäiuslikkust. Tulemuseks on erapoolik ruletiratas, kus konkreetsed numbrid või sektorid keerlevad teistest sagedamini. Näiteks võib lõdvendada konkreetse tasku taskueraldajat. Omavolitsemise ajal võib sellest teada ainult vastutav isik, kes saab seda ära kasutada enne, kui kasiino defekti avastab. Lahtise taskueraldaja mõju on selles, et palli tabades pidurdab eraldaja selle hoogu. Pall maandub lähedal asuvas sektoris. Selline strateegia nõuab tavaliselt kokkumängu kasiinotöötajatega.

Täringumängud

Iga täring sellise mängu jaoks nagu craps on väga hoolikalt valmistatud. See on selleks, et vältida kalduvusi visete tulemustes. Näiteks on täringu mis tahes punktide süvised konkreetsetel külgedel ebaühtlased. See põhjustaks konkreetsete täringukülgede viskamist rohkem kui teiste. Kasiinode kasutatavatel täringutel ei ole märkimisväärseid kalduvusi. Kuid paljud mängijad on diskreetselt vahetanud täringuid crapsiga sarnastes mängudes. Üldlevinud tehnoloogia on magnetite kasutamine, et panna teatud külgi käsu peale veerema. Tavaliselt ei ole tehnoloogia täiuslik, mis tähendab, et see ei toimi iga viske korral. Mängija vajab aga vaid väikest eelist, et pikas perspektiivis kasumit saada. Sellist pettust tehakse tavaliselt kokkumängus kasiinotöötajatega, kuid see ei ole alati nii.

Kasiinos võitmiseks on lugematul hulgal teisi ebaseaduslikke petmismeetodeid. Eespool kirjeldatud meetodid, välja arvatud rulettarvutid, on ebaseaduslikud kõigis kasiinodes kogu maailmas. Ainsaks erandiks on laevadel toimetavad kasiinod, sest nad tegutsevad rahvusvahelistes vetes, kus mänguõigust ei ole.

Legaalsed meetodid kasiinodes võitmiseks

Kasiinotöötajad teavad hästi, et nende mänge võidavad professionaalid. Professionaalseid kasiinomängijaid nimetatakse eelisega mängijateks, sest nad otseselt ei peta, kuid omavad ikkagi legitiimset eelist kasiino ees. Enamik kasiinosid palkavad lausa konsultante, kes nõustaksid neid eelisseisus mängijate ja nende avastamise osas. Kasiinode rakendatud meetmeid oma tulude kaitsmiseks nimetatakse „kasiinomängude kaitseks”. Parimad eelistega mängustrateegiad kasiinos võitmiseks on selgitatud allpool:

  • Kaardiloendamine:Olete sellest ilmselt varem kuulnud. Põhimõtteliselt mängudes nagu blackjack, saate jälgida kui tihti konkreetsed kaardid on ilmunud. See näitab, millised kaardid veel pakis on. Selle teabe põhjal saate langetada otsuseid oma võiduvõimaluste suurendamiseks. Strateegia kasutamise teevad paraku raskemaks moodsad kasiinod, mis kasutavad keerukaid kaardisegamismasinaid. Pärast iga käe mängimist tagastatakse kaardid segamismasinasse. See kahandab kaardiloendamise eeliseid.
  • Kaardisegamismasina analüüs:Eespool nimetatud kaardisegamismasinad ei soorita täiesti juhuslikke segamisi. On virtuaalselt võimatu tekitada suvalist sündmust, mis oleks täiesti juhuslik. Jagatavate kaartide hoolikas analüüs võib paljastada segamismasina mustrid. Kõige tõhusam seaduslik viis kaardimängudes võitmiseks on kaardiloendamise ja kaardisegamiseanalüüsi kombineerimine. Tehnoloogia, mille olen selle jaoks välja töötanud, on selgitatud aadressil blackjackcomputers.com
  • Ruleti füüsikalised süsteemid:Ruletti peetakse sageli kõige juhuslikumaks kasiinomänguks. Tegelikkuses on see kõige ettearvatavam mäng, mida on kõige lihtsam võita. Seda põhiliselt seetõttu, et täiesti juhusliku ruletiratta kujundamine on peaaegu võimatu. Seevastu mängijal on suhteliselt lihtne ennustada, kuhu pall maandub, seda vähemalt piisava täpsusega, et ületada house edge. Euroopa ruleti puhul on house edge vaid -2,7%. Selle ületamiseks vajab mängija vaid väikest täpsust võidunumbri ennustamisel.
  • Pokker:See on lõbus mäng sõpradega mängimiseks ning paljud inimesed võtavad seda kui tuluallikat väga tõsiselt. Pokker hõlmab rohkem teiste mängijate kui kasiino võitmist. Professionaalne pokkerimängija saab väga edukat hakkama, ilma mingeid seadusi rikkumata. Kuid te olete konkurentsis teiste osavate mängijatega, nii et võidu võti seisneb mängimises kogenematute mängijatega, kellel on raha kaotada.

Milline siis on parim meetod sagedaseks võitmiseks?

See sõltub sellest, millised kasiinomängud on teie kasiinos saadaval ja millistel on kõige suuremad nõrkused. Kui teie kasiino kasutab vanu blackjacki protseduure ja viletsaid segamismasinaid, siis on blackjack lihtne mäng, mida võita kaardiloendamisega. See on aga aeganõudev ja annab mängijale väga väikese eelise. Kui teie kasiino kasutab moodsat tehnoloogiat ja protseduure, on blackjacki võitmine palju keerulisem. Te peate kasutama kaardiloendamist koos kaardisegamise analüüsiga.

Pokker on hea valik ja laialdaselt kättesaadav. Kuid te olete konkurentsis teiste professionaalsete pokkerimängijatega, kes üritavad teie raha omale võita. Reaalsus on see, kui 10 professionaalset pokkerimängijat mängiksid üksteise vastu, oleksid nende mängustiilid ja tehnikad paljuski ühesugused. Kes siis võidab? Mängija, kellel on sel päeval kõige parem õnn. Nii et kuigi pokker on kahtlemata osavusmäng, oleneb palju sellest kui palju on õnne jagatavate kaartidega.

Ma olen alati leidnud, et parim viis kasiinos võita on rulett. Kui kasutate professionaalset süsteemi või rulettarvutit. Kui kasutate ruletisüsteemi nagu minu ristviite süsteem, ei nõua see teilt mingit oskust ega õnne. Selle asemel kasutate mustrite ärakasutamiseks teadmisi ja analüüsi. Kui kasutate selliseid tehnikaid nagu visuaalne ballistika või rulettarvutid, on kaasatud nii oskused kui teadmised. Ma pole eriti visuaalse ballistika fänn, sest hästi disainitud rulettarvuti suudab teha palju paremat tööd. Rulettarvutid nõuavad kasutamisel küll oskust, kuid selle disain on see, mis viib valdavalt täpsete ennustusteni.

Rulett ei pruugi olla parim mängusüsteem, mida teie kasiinos võita, kuid enamikul juhtudel see nii on. Kui olete mõistnud iga võidumeetodi plusse ja miinuseid, saate valida oma kasiino tingimuste ja mängudega kõige paremini sobiva strateegia.