Parimad Kasiinomängud raha eest,millel on suurimad võidumalused

Lõika kasu teadmisest, millised mängud kasiinos on kõige paremate võiduvõimalustega 

Parimad ja halvimad kasiinomängud raha eest mida mängida, kui soovid võita või siis pikas perspektiivis vähem raha kaotada. Artiklis leitavad tõenäosuses kehtivad nii maapealsete kui ka online kasiinod kohta.

Mõned inimesed käivad kasiinos lõbutsemas ja tahavad mängida ainult neid mänge, mis neile kõige rohkem meeldivad. Kuid kui soovid oma võimalusi parandada ning lahkuda suurema summa rahaga kui sinna läksite, on sul vaja selleks osavust. Enne laua taha istumist tea, millised kasiinomängud on kõige paremad, et saaksid oma raha targalt kulutada.

Enne alustamist tea, et ühelgi kasiinomängul pole mängijatele häid eeliseid. See lause on põhjendatud: “Maja võidab alati”. Iga kasiinomäng on loodud selleks, et anda majale suuremad võiduvõimalused, kuid mõned neist on rohkem kaldes kui teised.

Kolm primat kasiinomängu, mida kasiinos mängida

Kui jalutate kasiinosse ja ei mäleta selle artikli üksikasju, pidage meeles ühte asja: sul on parimad väljavaated kasiino lauamängudes võitmiseks. Need võivad olla rohkem hirmutavad kui slottidega mängides, kuid tavaliselt töötavad need mängijate jaoks paremini.

Siin on kolm parimat kasiinomängu millel on korralikud raha võiduvõimalused

Blackjacki võidvõimalus: 49%

Blackjack on lihtne kaardimäng, mida mängides on vajalik natuke osavust. Võidu tõenäosus pole väga halb. Mängid diileri vastu; korraga saab mängida rohkem inimesi, kuid kõik üritavad võita ainult diilerit, mitte üksteist. Võidab see, kelle käsi tuleb 21-le kõige lähemale, ilma et ta üle läheks (mida nimetatakse “bustiks”).

Blackjacki võitmiseks on vaja õnne ja suhteliselt vähe oskusi. Diiler loodab sama palju õnnele kui mängijad, seega on võiduvõimalused üsna võrdsed. Enamikes kasiinodes on diileri eelis umbes üks protsent mängijate üle.

Kui soovid oma blackjacki oskusi parandada, vaata Business Insideri Blackjacki näpunäiteid algajatele.

Crapsi võiduvõimalus: peaaegu 50 protsenti

Craps on täringutega mängitav kasiinomäng raha eest. Üks inimene on “shooter”, kes veeretab täringut, ja teised mängijad teevad selle viske tulemuste põhjal panuseid.

Esimesel veeretusel, mida nimetatakse “come out“, shooter võidab, kui veeretab seitsme või üheteistkümne. Kui veeretaja viskab ükskõik mõne teise numbri, on see number nüüd “point”. Shooter peab ”pointi” tabama enne, kui ta veeretab võiduks vajaliku seitsme.

Märkus: Lihtsaim panus on järgmine: kas shooter võidab või kaotab oma veeretusel? Võid teha ka muid panuseid. Näiteks võid kihla vedada, et shooter veeretab veel ühe numbri, enne kui ta seitsme veeretab.

Kui teed panuse, et shooter võidab või mitte, on sinu võiduvõimalus umbes 50/50. Kui teed täpsemaid panuseid, siis sinu võiduvõimalused langevad, kuid väljamaksed suurenevad.

Craps-strateegiate ja reeglite kohta saad rohkem lugeda PokerNews.com-i juhendist Craps for Dummies.

Ruleti võiduvõimalused: peaaegu 50%

Rulett on ratas, millel on 38 numbrit. Numbrid 1 – 36 on kas punased või mustad ja number 0 (ja Ameerika kasiinodes ka 00) on rohelised. Krupjee, nagu ruletimüüjat kutsutakse, keerutab ratast ja pall langeb ühele numbrile.

Ruletipanuste tegemiseks on mitu võimalust. Lihtsaim on panustada sellega, kas pall kukub punasele või mustale numbrile, mille võiduvõimalus on peaaegu 50/50 (“peaaegu”, kuna üks või kaks rohelist numbrit on 0 ja 00).

Võid väljamakseid suurendada, kuid võiduvõimalust vähendada panustades kindlatele numbritele või numbrivahemikele (nt “1 kuni 12” või “1 kuni 18”).

Kui soovid rohkem teada saada, tutvu parimate ja halvimate ruletistrateegiatega saidilt RoulettePhysics.com.

Pane tähele, et neil kolmel mängul oma parimate võiduvõimalustega on endiselt võimalik vähem võita pooltel kordadel. See tähendab, et lõpetada mängimist rohkema rahaga kui alustasid, vajad palju õnne.

Kasiinomängud raha eest, mis pakuvad mängijale kõige kehvemaid võiduvõimalusi

Kaks kasiinomängu, milles on kõige raskem võita, on ka kaks kõige populaarsemat mängu. Neid on lihtne mõista ja vaja on vähe oskusi, seega neid mängivad paljud inimesed, teenides kasiinode jaoks palju raha.

Nende mängude mängimisel pole midagi halba, kui neid naudite. Lõppude lõpuks läksite kasiinosse lõbutsema, eks? Kuid pea meeles, et on tõenäoline, et kaotad raha, millega mängid.

Õnneratas: võiduvõimalused: 26% – 39%

Õnneratta mängimisel panustad selle peale, kas ratas peatub segmendil, mille silt on 1, 5, 10, 20, või jokker. See segment, millel ratas peatub, on summa, mille saad võites.

1-dollarise panuse tegemisel on sul parimad võiduvõimalused kuid ka kõige halvem väljamakse, majal on vaid 11-protsendiline kasum. Jokkeriga on võimalik 36x väljamakse, kuid maja kasum on 24-protsendiline.

Mänguautomaadid: šansid võitmiseks umbes 1 : 49,836,032

Slotimasinal mängides paned raha mänguautomaati ja tõmbad kangi või vajutad ratta pöörlemiseks nuppu. Sõltuvalt sellest kus ratas peatub, võidad või kaotad.

Mänguautomaatide võiduvõimalused on erinevad ja see info trükitakse igale automaadile. Enne mängumasina valimist loe need kindlasti läbi.

Üldiselt mida rohkem raha pead mängimiseks kulutama, seda paremad on võiduvõimalused. Sul võib olla pigem suurem võimalus võita väiksemaid võite kui jackpotti.

Kui soovid rohkem näpunäiteid, loe Strategy for Winning at Slots.

Võlukaart- võiduvõimalust on raske hinnata

On üks kasiinomäng, kus sinu edu sõltub paljudest erinevatest faktoritest, sest osavusel on võidus sama suur osa kui õnnel:

Pokker: võiduvõimalused erinevad dramaatiliselt

Pokker on mäng, kus sul on suurem kontroll selle üle, kas võidad või mitte. Õnn mängib rolli selles, et saad juhuslikke kaarte, kuid sinu võidu määrab oskus nende kaartidega mängida.

Ilmselt on kasiinos pokkeri mängimine hoopis teistsugune mäng kui kodus oma sõpradega mängimine. Oled vastu teistele mängijatele, kes võivad olla nii algajad kui ka vilunud profid.

Kui soovid kasiinos pokkerit mängides raha võita, veendu enne alustamist, et sinu oskused on head. Seejärel leia laud, mis vastab sinu eelarvele ja oskuste tasemele.

Kokkuvõtteks

Need näpunäited aitavad sul teha teadlikke panuseid kasiinos, kuid pea meeles, et majal on alati eelis. Mida sagedamini panustate, seda suuremad on teie kaotamise võimalused.

Vahe on selles, kas sa mitte ei võida või jääd kaotajaks. Võid nautida kasiinot ja aktsepteerida, et seal viibimine maksab sulle natuke raha. Lõppude lõpuks kulutad raha ka siis, kui lähed ka lõbustusparki.

Kuid kindlasti sisene kasiinosse kindla eelarvega, kui palju raha oled nõus kaotama ja ära kunagi lase end sellest piirist ületada.

Lisaks peaksid olema teadlik hasartmängusõltuvuse hoiatusmärkidest ja oskama vajadusel abi saada.