Kasiino Boonused – Kas kasutada või mitte?

Küsimus: Kas sina mängid online kasiinot, täpsemalt online slotimängu, kasiinoboonustega või ilma? Kui oled mängija, kes hoiab tavaliselt boonustest eemale, siis kas see on sellepärast, et sa ei usalda standartseid väljamaksetingimusi, mida kasiinod ette näevad või ei meeldi sulle nende juures miski muu? Ükskõik, kuidas see asi ka pole, siis soovitame sul järgneva artikli läbi lugeda, sest viskame pilgu kasiino boonuste maailmale peale ning arutleme, kas neid tasuks kasutada või ei.

Kasiino boonustega online slottide mängimine

Kasiino mängimine ilma boonusteta on siiani olnud sinu enda valik. Tõenäoliselt oled seda harrastanud sellepärast, et ilma nendega on asi üpriski lihtne – avad online kasiinos konto, teed sissemakse, käivitad oma lemmiku slotimängu ning kui võidad, siis kannad raha lihtsalt välja. Pole vaja muretseda mitte ühegi läbimängimise tingimuse ega muu jama pärast. Kõik on lihtsaimast lihtsam.

Kuid samas kui sul pole väga palju vaba raha, millega online kasiinos mängida, siis on asjalood teistmoodi. Sest olgem ausad, kellel seda raha üleliia on? Me kõik ei ole ülirikkad, kellel raha jalaga segada, eks?

Tasuta keerutused ning raha ilma boonusteta

Järgnevalt räägime kasiinodest, kes pakuvad sulle tasuta raha või tasuta spinne ilma, et peaksid boonuseid kasutama. Jah, just nii see on! Näiteks olybet, coolbet ja chanz on kõik oma tervitusboonustesse või muudesse kampaaniatesse sellised asjad sisse toonud.

tasuta keerutused

Kui üllatav see ka pole, siis tõesti on selliseid pakkujaid, kes sulle tasuta raha või keerutusi ilma mingisuguste läbimängimise tingimusteta jagada võivad. Veelgi parem on see, et kui oled need ära kasutanud, siis saad mängimist jätkata või raha hoopistükkis välja võtta. Tee mis tahad, sest see on sinu raha!

Siit tasuks seda kõrvale panna, et kui oled pigem selline, kes boonuseid ei kannata ning neist eemale hoiab, siis ikkagi tasuks silmad lahti hoida, sest mitte kõik kasiino pakkumised ei seo sind mingite tobedate reeglitega.

Lisaks eelpool mainitutele pakub hetkel näiteks paf kasiino konto avamisel 25 tasuta keerutust. Pole reaalne? Aga see on reaalne. Selleks, et neid saada ei pea sa tegema mitte midagi muud kui avama konto. Isegi sissemakset pole vaja. Ja kõik raha, mis neist võidad, saad koheselt välja kanda või selle eest edasi mängida. Ise tead, mis sellega teed!

See pole veel kõik! Sellele lisaks annavad naad sulle 10€ suurusele sissemaksele peale 10 Eurot tasuta raha. Ja ka selle rahaga võid peale hakata mida tahad. Mitte mingeid kohustusi temaga ei kaasne!

Kokkuvõte

Loodetavasti said nüüd aru, et mitte kõik kasiino pakkumised ega boonuseid ei ole loodud selleks, et sulle mingeid lisakohustusi peale panna. Mõned on siiralt tasuta ning tingimuste vabad. Oluline on silmad ja kõrvad lahti hoida, et need pakkumised üles leida, need endale selgeks teha ning ära kasutada!