Erinevad Kasiino Pakkumiste Tüübid

Tulenevalt sellest, et maailmas on suur hulk online kasiinosid, on olemas ka väga palju erinevaid kasiino boonuseid. Nende mitmekesisus viib tihti arusaamatuste ning segaduseni ning võivad põhjustada tarbetut stressi. Siin üritame sulle selgeks teha milliseid boonuseid maailmas leidub. Enamikele boonustele on kinnitatud läbimängimise tingimused seega ennem kui mõnest kasiino pakkumisest osa võtad, tee endale kindlaks mis tüüp boonusega on tegemist.

Läbimängimise ning panustamise kohustused

Ennem kui erinevate kasiino boonusteni liigume, teeme selgeks, mis on läbimängimise kohustused ning mida nad endast kujutavad. See on asi, millega tekib kõige rohkem probleeme ning arusaamatusi. Lihtsuse huvides räägime need lahti antud näite abil:

Oletame, et tegid kasiinosse deposiidi 100€ ning kasutasid 100% kuni 100€ sissemakseboonust ning selle läbimängimise kohustused olid 30 kordsed. See tähendab seda, et pead oma boonuse 30 kordselt läbi mängima. Niisiis kui tegid 100€ sissemakse ja sadi 100€ boonust juurde, siis nüüd on sul kokku 200€ boonusraha. Korrutades selle kolmekümnega saame teada summa, mille eest panuseid peame tegema, ennem kui saame raha välja kanda. Ehk selle näite puhul on selleks summaks 6000€.

Mõningates kasiinodes ei pea sa oma sissemakset läbi mängima, vaid pead ainult boonuse vabasta. Sel juhul oleks ülevalpool välja toodud näite puhul vaja panustada 3000 Euro eest.

Järgmine asi, mida kindlasti endale selgeks pead tegema, enne kui mängimist alustad, on see, et millised mängud üldse pakkumisse kvalifitseeruvad.

Reeglite ning tingimuste läbilugemise olulisust ei saa üleliia rõhutada. Ainult niiviisi saad kindlustada selle, et kasiino boonuste tingimustest ikka õigesti aru saad ning, et mitte midagi ei jääks märkamatuks.

Ilma deposiidita boonused

See on kasiino boonustest kõige lihtsam tüüp. Ainuke asi mida selle saamiseks tegema pead on konto avamine ning seejärel saadki boonuse enda kontole. Näiteks võib siinkohal tuua coolbeti ning pafi boonuseid, kus mõlema online kasiino juures saad konto avades vastavalt 10 ja 25 tasuta keerutust, millel puuduvad läbimängimise kohustused.

Sissemakseboonus

Nagu ka nimest järeldada võib, siis sissemakseboonuse saad siis kui teed sissemakse. Sinu sissemaksele antakse selle pakkumise raamis peale teatud protsent kasiino boonust. Näiteks kui reklaamitakse välja, et kampaania näeb ette 50% ulatuses kuni 200€ kasiinoboonust, siis see tähendab seda, et kui teed 400€ eest deposiidi, siis saad 200€ panustamiseks juurde. Oluline on tähele panna, et võid ka vähem teha ning number kasiino pakkumises tähendab tavaliselt kui palju maksimaalselt on sul võimalik lisaks saada.

Ehk 50% kuni 200€ ei tähenda seda, et maksimaalne sissemakse on 200€, vaid seda, et maksimaalselt saad juurde saad 200 Eurot.

Tasuta Raha näol antud Boonus

Mõningad online kasiinod annavad vahepeal välja tasuta raha. See tähendab seda, et kui teed midagi, mida nad soovivad, siis saad raha kontole, millega võid tegutseda oma parima äranägemise järgi. Kasvõi koheselt välja kanda. Näiteks paf annab sulle hetkel 10€ suuruse sissemakse eest 10 Eurot tasuta raha juurde.

Nagu ka nimigi ütleb, on see raha täiesti tasuta ning üldiselt läbimängimise kohustuste vaba. Kui ta poleks neist prii, oleks tegemist boonuse, mitte rahaga.

Lojaalsusboonus

Lojaalsusboonused on tavaliselt lunastatavad punktidega, mida erinevatest online kasiinodest koguda saad. See eeldab muidugi seda, et kasiino on oma lojaalsussüsteemi üles seadnud. Hetkel on Eestis oma lojaalsussüsteem näiteks optibetil.

Kokkuvõte

Nagu juba ka üleval mainisime on kasiinoboonuste juures ülioluline, et reeglid ja tingimused oleksid endale selgeks tehtud. Ole tähelepanelik ning mängi ainult rahaga, mida oled valmis kaotama!