4 parimat ralli teemalist slotimängu online kasiinodes

Monte Carlo ralli on kohe-kohe algamas ning sellega seoses oleks paslik üle vaadata, mida mõnusat eesti online kasiinod rallisõbrale pakuvad. Ning sega mitte spordiennustuses, vaid just kasiinos endas. Nimelt vaatame järgnevas artiklis üle parimad ralliteemalised slotimängud. Hoia kinni, sest sellest tuleb üks kõva sõit!

Drive: Multiplier Mayhem

See slotimäng on toodetud ei kellegi muu kui ühe maailma suurima online slotimängude tootjafirma NETENT poolt. Kui sulle meeldivad autod, ralli ning kiirus, siis tõenäoliselt pole sinu jaoks sobivamat slotimängu kui Drive: Multiplier Mayhem olemas. Tegemist on üpriski uue mänguga ning sellel on juba praeguseks tekkinud üle maailma suur fännibaas. Mängu saab mugavalt mängida nii arvutis kui mobiilis. Slotimängus saad hittida massiivse 383,175 suuruse võidu, mis annaks sulle ka päris elus võimaluse uus neljarattaline soetada.

Highway Kings

Igaühele meist meeldib vahepeal niisama mööda linna ringi sõita ning mis saaks olla parem kui seda tehes, samal ajal ennast tõelise kunnina tundes. Aga just selline tunne tekib, mängides Highway Kings slotikat. Käesolevas mängus saad proovida rekajuhi rolli ning tunda, kuidas kõik teised liiklejad sulle au annavad.

See on üpriski lihtsa ning tagasihoidliku disainiga slotikas, kuid just see teebki ta niivõrd kaasahaaravaks. Saad seda mängida ükskõik millise vahendiga ning ka netiühendus ei pea selleks parimate killast olema.

See mis seda mängu teistest omataolisest eristab on see, et tal pole ühtegi boonusfunktsiooni. Lihtsalt vana hea rullikute tõmbamine! Kui see sulle meeldib, siis vali sobiv online kasiino välja ja hakka keerutama!

Formula X

Kui eelnevad nimekirjas olevad mängud pole väga formel 1-ga seonduvad, siis seda ei saa öelda Formula X mängu kohta, sest see mäng on just maailma kuninglikuima autosarja järgi tehtud. Kogu mängu ülesehitus nii visuaalselt kui heli poolest meenutab formel 1 maailma ning peaks igale kiirusarmastajale suurepäraselt sobima.

Ükskõik milline mootorspordi formaat sulle ka ei meeldiks, oleme kindlad, et Formula X sobib sulle suurepäraselt. Istu aga roolI!

Rally

See juba läheb! Alustasime seda artiklit viitega peadselt algavale Monte Carlo rallile ja ilmselgelt peame siis ka ühe autoralli teemalise slotika siin välja tooma. Seda justnimelt teemegi ning esitleme sulle uskumatult lahedat autoralli temaatilist mängu “Rally”.

Lisaks rallimasinatele saad mängus kimada ka monster truckidega. Mis saaks olla lahedam? Mängu on arendanud firma nimega Leander Games, mis pole küll tuntud nimi nagu seda on NETENT, kuid vahepeal ongi just need niššfirmad need, mis kastanid tulest välja võivad tuua ning suurepärase väljalaskega hakkama saada.

Kus neid mänge mängida?

Vali meie online kasiinode listist parim välja ning alusta kohe. Igas suuremas kasinnis on need olemas.

Seda kas nende mängude mängimiseks ka boonuseid kasutada loe me boonuste juhendist.

Kui oled autode ja kiiruse fänn, siis oleme kindlad, et sellest nimekirjast sulle sobiva slotimängu valimiseks piisab. Anna aga gaasi ja kohtume finishis!